Miejscowi i zagraniczni pacjenci są przyjmowani przez lekarzy używających andyjsko-amazońskie zioła lecznicze i inne terapie alternatywne zaaprobowane.

W IPIFA nie stosujemy ustanowionych schematów. Każdy przypadek jest przeanalizowany klinicznie indywidualnie.W związku z tym i aby uniknąć ryzyka leczenia na własną rękę dostarczamy zioła lecznicze tylko na recepty lekarskie zgodne z każdym etapem leczenia – oczyszczające, lecznicze i profilaktyczne- oraz stosownie do potrzeb i ewolucji pacjenta.

Dotychczas zostało przyjętych i zarejestrowanych około 50000 pacjentów pochodzących z różnych zakątków kraju i zagranicy. Z tego 60% to choroby chroniczne, a w tym 30% to choroby układu oddechowego, 25% choroby reumatologiczne, 15%  układu pokarmowego, 10% dermatologiczne i  20% nowotworowe. Pozostałe 40% miało choroby o ostrym przebiegu, w tym 70% choroby układu oddechowego, 20% ostrych biegunek i 10% chorob związanych z metabolizmem i inne.

W sferze badań klinicznych i fitoterapeutycznych IPIFA studiuje patologie najczęściej powtarzających się w środowisku jak: astmy oskrzelowej, raka, cukrzycy,  kamicy i zakarzenia dróg moczowych, nadwagi i otyłości, depresji, chorób alergicznych skóry, artretyzmu (dna) i reumatyzmu,  AIDS i hiperplasji prostaty.

Dr Ramiro Carbajal, lekarz chirurg,
specjalista chirurgii ogólnej

 

W celu porady lekarskiej osobistej z jednym z naszych lekarzy, specjalistów w fitoterapii i innych terapii naturalnych,  prosimy dzwonić na nasze telefony w godzinach przyjęć IPIFA.

W celu porady lekarskiej osobistej w IPIFA-Lima, prosimy kontaktować się drogą telefoniczną, faksem, e-mailem lub pocztą. Otrzymacie tą samą drogą datę i godzinę swojej konsultacji.

Dra. Katia Peralta Hinojosa,
Pharmaceutical Chemistry.
CQFP 03269.

Dr. Gerardo Chiclote V.
lekarz chirurg
CMP: 36047

Dr. Ramiro Carbajal N. - lekarz chirurg,
specjalista chirurgii ogólnej
CMP 23614 RNE 9392

Dr Carmen Cabrera, lekarz chirurg, specjalista anestezjologi, analgezji i reanimacji

 

 

 


W celu leczenia alternatywnego lub uzupełniającego na odległość, prosimy wysłać  bezpośrednio do IPIFA na faks (511) 358 4703 lub na e-mail webmaster@ipifa.org nastepującą informacje:

Kliknij tu

Pacjenta się poinformuje, e-mailem, faksem lub pocztą o naszej propozycji fitoterapeutycznej i formy opłaty. Odpowiednie zioła razem ze sposobem ich użycia będą wysłane po zaakceptowaniu naszej propozycji.

Badania kliniczne i fitoterapeutyczne częstych patologii jak: astma oskrzelowa, choroby reumatyczne, cukrzyca, rak, AIDS i inne.

Klasyfykacja taksonomiczna różnych ziół leczniczych ze strefy andyjsko-amazonskiej, oraz ich analizy fitochemiczne przy współpracy z uniwersytetami w Peru i zagranicą.

Kliknij tu

 

Kursy i pogawędki szkoleniowe. Uczestnictwo w programach edukacyjnych i porad socjalnych poprzez środki masowego przekazu.

Publikowanie artykułów i broszur o medycynie naturalnej i tradycjonalnej. Rozpowszechnianie fitoterpii andyjsko-amazońskiej wsród fachowców związanych ze służbą zdrowia.

Kliknij tu

 

Oferujemy zakwaterowanie na miejscu dla pacjentów z kraju i z zagranicy w celu terapii oczyszczającej i renegerującego odpoczynku w przyjemnym ekologicznym otoczeniu.

Kliknij tu